Always Your Friend Calming Effect purškiklis (100ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

18.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!

 

Raminamojo poveikio purškiklis natūraliai nuramina naminius gyvūnus stresinėse situacijose su subtiliu ylang ylang ir levandų kvapu. Tai puikus pasirinkimas šuns guoliui paguosti ir padėti nusiraminti, kai jūsų nėra namuose (nerimas dėl atsiskyrimo) arba jei jiems sunku užmigti. Jis taip pat gali būti taikomas augintinio priekinei krūtinei esant laikinoms stresinėms situacijoms, tokioms kaip perpildytos vietos ir kelionės. Tai padeda augintiniams jaustis saugiai ir saugiai, kaip turėtų!

Tinka šunims, katėms, triušiams ir arkliams.

Naudojimas: purkšti 20–30 cm atstumu nuo augintinio gulto, lovos, antklodės ar pagalvės (priklausomai nuo augintinio įprastos miegojimo vietos).

Pakelkite augintinio galvą ir purškite 1–2 kartus (priklausomai nuo augintinio dydžio) į krūtinę tarp priekinių kojų.

Kai kurie augintiniai yra jautresni nei kiti. Jei jūsų augintinis yra itin jautrus kvapui, turėtumėte nustoti naudoti produktą.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.