Apie mus

Stilinga letenėlė – gražaus ir laimingo augintinio garantas!

Sveiki atvykę į mūsų kirpyklą, kurioje jau daugiau nei 10 metų rūpinamės nepriekaištinga keturkojų išvaizda. Mes dieviname šunis ir rūpinamės, kad kiekvienas pro mūsų duris įžengęs augintinis jaustųsi kaip namuose. Skiriame daug dėmesio pozityviai gyvūno savijautai, kad SPA procedūros būtų malonios ir maksimaliai komfortiškos.

Esame kvalifikuota meistrų komanda, užtikrinanti aukščiausius šunų priežiūros standartus. Kiekvienam augintiniui teikiamos paslaugos yra atliekamos kruopščiai ir atsakingai, su dideliu atsidavimu ir rūpesčiu.

Per daugiau nei 10 metų šunų grožio salono įkūrėjos Agnės sukaupta patirtis, žinios ir įgytas klientų pasitikėjimas leido jai atverti dviejų modernių kirpyklų Vilniuje ir Trakų raj. duris. Įkūrėja subūrė puikiai dirbančių meistrų komandą, kuri nuolat kelia kvalifikaciją, kad Jūsų augintiniai gautų aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą.

Patikėję savo augintinį mums galite būti tikri, kad Jūsų augintinis pateko į švelniasprofesionalų rankas. Mūsų šunų grožio studijoje atliekamas pozityvus groomingas, kad iš kirpyklos išėję augintiniai būtų ne tik išpuoselėti ir stilingi, bet ir laimingi. Čia visos paslaugos – maudymas, šukavimas, plaukų ir nagų kirpimas yra atliekamos atidžiai reaguojant į gyvūno savijautą. Siekiama užmegzti ryšį, esant poreikiui – nuraminti, kad keturkojis groomingo metu jaustųsi patogiai ir nejustų diskomforto.

Dirbame su įvairiomis gyvūnų veislėmis.

Kirpykloje taip pat vedami kursai:

1 dienos kursai šunų augintojams, kuriuose suteikiama visa reikalinga informacija apie gyvūnų priežiūrą namuose - teisingą kailio šukavimą, paruošimą maudymui, maudymą, džiovinimą bei svarbiausius higienos priežiūros aspektus.

3 savaičių trukmės praktiniai kursai norintiems tapti kvalifikuotais šunų kirpimo meistrais. Šie kursai ypatingi tuo, kad juose daugiausiai dėmesio skiriama praktiniam šunų kirpimo įgūdžių lavinimui.

Modernios, šiuolaikiškos ir jaukios „Stilingos letenėlės“ kirpyklose yra įsikūrusios:

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis:
9 – 19 val.

Šeštadienis:
9 – 17 val.

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis:
9 – 19 val.

Šeštadienis:
9 – 17 val.