Kursai

Svajoji apie šunų kirpėjo(-os) profesiją? Tuomet „Stilinga letenėlė“ yra kaip tik ta vieta kur tu gali įgyvendinti savo svajonę!

„Stilingoje letenėlėje“ yra rengiami intensyvūs praktiniai šunų kirpėjų kursai. Praktinių mokymų metu įgijęs svarbiausius groomerio įgūdžius, iš karto po kursų galėsi pradėti dirbti individualiai. Besimokant atsakysime į visus tau kylančius klausimus ir suteiksime individualias konsultacijas.

3 savaičių trukmės „Stilingos letenėlės“ kirpėjų kursai

Teorinės groomingo pamokos: teorinio kurso metu sužinosi apie kačių ir šunų anatomiją, probleminio kailio priežiūrą ir odos ligas, augintinių psichologiją bei kaip dirbti su jautriais ir stresą patiriančiais šunimis. Taip pat bus suteikiamos teorinės žinios, apie tinkamą skirtingų veislių šunų ir kačių kailio priežiūrą, skirtingo modelio kirpimus, augintinių priežiūros priemones bei kita svarbi informacija.

Praktiniai groomingo užsiėmimai: norint užsitikrinti sėkmingą veiklos pradžią, kursų metu neužtenka tik įsidėmėti skirtingų veislių kirpimo „brėžinius“, bet ne mažiau svarbu ir juos išmokti taikyti praktiškai. Kiekviena „Stilingos letenėlės“ kirpėjų kursų diena yra prasmingai išnaudojama dalyviams suteikiant realias galimybes praktikuotis su modeliais.

Išsamiau apie kursus:

  • Kursų trukmė – 3 savaitės
  • Tvarkaraštis: kursai vyksta pirmadieniais – penktadieniais nuo 10:00 iki 15:00 val. Kursų dalyviams sudaromos galimybės pradėti bei likti ilgiau, stebėti kitas profesionalias meistres, domėtis, užduoti klausimus, joms padėti
  • Adresas: Taikos g. 104, Vilnius, šunų grožio studija „Stilinga Letenėlė“
  • Dėl kursų pradžios ir kainos teirautis el. paštu [email protected] arba socialinio tinklo Facebook paskyroje https://www.facebook.com/kirpimokursai

1 dienos kursai šunų augintojams, apie gyvūnų priežiūrą namuose.

Vis kyla klausimų, kaip teisingai prižiūrėti augintinio kailį namuose tarp apsilankymų kirpykloje pas profesionalų meistrą? Tuomet apsilankyk mūsų organizuojamuose vienos dienos mokymuose šuniukų šeimininkams.

1 dienos trukmės „Stilingos letenėlės“ mokymai šeimininkams sudaro:

Pasiimkite savo augintinį kartu su savimi į mokymus – jų metu aptarsime Jūsų šuniuko kailio tipą, specifiką bei priežiūros niuansus, parinksime tinkamiausią priežiūros rutiną. Mokymų metu išmokysime jus teisingai šukuoti bei paruošti kailį maudymui ( sužinosite, kaip išvengti sąvėlų susidarymo), atskleisime maudymo bei kailio džiovinimo paslaptis, supažindinsime su būtina higienos priežiūra ir kirpimo specifika.

Išsamiau apie kursus:

  • Mokymų trukmė – 1 diena
  • Tvarkaraštis: dėl vienos dienos mokymų šuniukų šeimininkams yra suderinama patogi ir abiem pusėm tinkama diena
  • Adresas: Taikos g. 104, Vilnius, šunų grožio studija „Stilinga Letenėlė“
  • Dėl galimo grafiko ir kainos teirautis el. paštu [email protected] arba socialinio tinklo Facebook paskyroje https://www.facebook.com/kirpimokursai

Susidomėjai mūsų organizuojamais kursais?

Susisiek su mumis - mes atsakysime į visus rūpimus klausimus ir pateiksime planuojamo grafiko informaciją.