Always Your Friend apsauginis balzamas letenoms ir nosiai (50ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

19.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
100% natūralus atstatomasis ir apsauginis balzamas, skirtas letenų priežiūrai ir apsaugai. Taip pat puikiai tinka išsausėjusioms ar įtrūkusioms letenoms ir nosiai.Ypač drėkinantis ir raminantis. Dėl didelės ekologiškų aliejų ir eterinių aliejų įvairovės „Paws & Nose Balm“ turi daugybę naudingų savybių. Idealiai tinka visiems sezonams. Jis apsaugo letenas nuo druskos, smėlio, šalto, karšto ir šiurkštaus paviršiaus. Produktas tinka šunims, katėms, triušiams ir, tiesą sakant, bet kam, turinčiam letenas ir nosį!

Paws & Nose Balm taip pat gali būti naudojamas šiais atvejais:

– Išlaiko odą švelnią
– Veikia priešuždegimiškai
– Gydo žaizdas ir infekcijas
– Gydo sausą pleiskanojančią odą
– Ramina bėrimus ir odos sudirginimą
– Mažina niežėjimą, atsiradusį nuo blusų įkandimo.

Patarimas: nesijaudinkite, jei jūsų šuo mėgsta laižyti letenas ir nosį. Būkite ramūs, nes kiekvienas ingredientas, esantis „Paws & Nose Balm“, yra visiškai saugus ir natūralus!

Naudojimas: Paws & Nose Balzamas yra paprastas naudoti. Tiesiog pirštais švelniai patepkite odos paviršių. Jūsų rankų šiluma ištirpdys tepalą ir pirštais švelniai įtrinkite balzamą į letenas ar nosį ir leiskite susigerti
Esant sausai odai, žaizdai ar infekcijai, procedūrą kartokite dažnai (2-3 kartus per dieną), kol problema išsispręs.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite dažnai. Puikiai tinka naudoti prieš einant pasivaikščioti, kad būtų uždengta ir apsaugota visa pėdutė.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.