Always Your Friend ausų valiklis/dezodorantas (100ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

17.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Advanced Ear Cleanser yra sidabro losjonas, puikiai tinkantis ausims / ausies kanalui valyti ir letenoms bei odai dezodoruoti. Jis kovoja su bakterijomis ir grybeliais, pašalina dulkes ir riebalų perteklių nedirgindamas odos. Puiki priemonė nuo daugelio ausų ligų ir alergijų. Puikiai tinka ausies ir ausies kanalo apsaugai. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip dezodorantas, naikinantis blogą kvapą sukeliančias bakterijas, ir veikia nuo pirmo naudojimo.
Puikus natūralus dezodorantas letenoms ir trumpaplaukėms veislėms, tokioms kaip mopsai ir prancūzų buldogai.

Tinka šunims, katėms, triušiams ir arkliams.

Geriausia laikyti tamsioje vietoje.

Ausų valymas:

Prieš naudojimą gerai suplakti. Užpurkškite ant vatos diskelio (arba vatos) ir švelniai masažuokite ausies kanalo išorę, kol nuvalysite matomus nešvarumus ir ausų vašką. Kasdienei priežiūrai ir profilaktikai rekomenduojama naudoti kas savaitę.

Visada kreipkitės į veterinarijos gydytoją patarimo, jei šuniui skauda ausį, padidėjus išskyroms ar oradėjus purtyti galvą.

Naudojimas kaip dezodoranto: prieš naudojimą gerai suplakti. Purškite tiesiai ant kailio, o po to nuvalykite, kad dezodorantas tolygiai pasiskirstytų. Venkite purkšti į akis ar nosį. Jei taip atsitiktų, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Dezodoranto poveikis gali trukti iki savaitės

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.