Always Your Friend natūralus pirmosios pagalbos tepalas (50ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

18.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Pirmasis visiškai natūralus tepalas sveikai odai. Pirmosios pagalbos tepalas yra natūralių ingredientų derinys, kuris turintis daug nuostabių naudingų savybių jūsų augintinio odai. Tai puiki pagalba greitam ir efektyviam odos atsinaujinimui, kartu naikinant bakterijas. Šios naujos formulės pranašumai yra šie:

– Gydo žaizdas, randus, įbrėžimus ir infekcijas
– Ramina bėrimus ir odos sudirginimą
– Padeda gydyti uodų ir blusų įkandimus ir mažina niežulį
– Padeda gydyti daugumą odos alergijų
– Kovoja su egzema ir bakterijomis

Produktas tinka šunims, katėms, triušiams, jūrų kiaulytėms ir arkliams.

1 patarimas: nesijaudinkite, jei jūsų augintinis mėgsta laižyti savo odą. Būkite ramūs, nes kiekvienas pirmosios pagalbos odos priežiūros ingredientas yra visiškai saugus ir natūralus!

2 patarimas: visada rekomenduojama pasikonsultuoti su veterinaru dėl bet kokių odos simptomų. Pirmosios pagalbos odos priežiūra taip pat gali būti naudojama kaip papildoma terapija.

Naudojimas: užtepkite ploną sluoksnį ant reikiamo ploto ir leiskite susigerti. Kartokite procedūrą trumpais intervalais (2–3 kartus per dieną), kol problema išsispręs.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.