Always Your Friend Miracle Volume šampūnas (250ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

24.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!

Unikalus keratino ir šilko baltymų mišinys, kuris tankina kailį ir suteikia tankumo bei apimties kiekvienam plaukų stiebui ir švelniai valo. Baltymai prisitvirtina prie atskirų kailio sruogų, padidindami kiekvieno plauko stiebo skersmenį, suteikdami kailiui pilną, sodrią ir tankesnią išvaizdą. Baltymai stiprina pažeistus plaukus sujungdami ir užsandarindami nutrūkusius baltymų ryšius. Plaukai restruktūrizuojami molekuliniu lygmeniu, todėl jie tampa stipresni ir lygesni. „Volume“ šampūnas suteikia gilų drėkinimą ir stiprias antistatines savybes, kad būtų lengviau valyti.

Siūlomi plaukų tipai: dvigubas kailis, kietas kailis, garbanoti plaukai ir šerdiniai plaukai, skirti: šuniui, katei, triušiui, arkliui

Naudojimas: sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu. Kruopščiai masažuokite su šampūnu 5-10 minučių ir nuplaukite. Pakartokite procedūrą ir gerai nusausinkite šiltu rankšluosčiu. Jei įmanoma, naudokite ir plaukų džiovintuvą.

Skiedimas: miracle Volume Boost Shampoo yra labai koncentruotas. Naudokite 1 dalį šampūno ir iki 32 dalių drungno vandens. Pavyzdžiui, vidutinio dydžio augintiniui į tuščią buteliuką įpilkite 30 ml šampūno ir 960 ml drungno vandens, tada gerai pakratykite 10 sekundžių.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.