Always Your Friend Brilliant White šampūnas (250ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

24.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Unikalus, natūralus, ryškiai balinantis šampūnas su ilgalaikiu poveikiu. Saugi balinimo formulė, kurioje gausu maistingų natūralių ekstraktų, indigo dažų ir optinių baliklių. Pašalina gelstančias dėmes ir paryškina natūralų balto kailio ryškumą. Praturtintas ekologišku alaviju, ekologišku aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi ir ekologišku nakvišų aliejumi, kurie drėkina, apsaugo ir atjaunina odą ir kailį. Veiksmingas nuo pat pirmo plovimo.

Siūlomi plaukų tipai: balti kailiai,

Skirta: šuniui, katei, arkliui.

Naudojimas: sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu. Kruopščiai masažuokite su šampūnu 5-10 minučių ir nuplaukite. Pakartokite procedūrą ir gerai nusausinkite šiltu rankšluosčiu. Jei įmanoma, naudokite ir plaukų džiovintuvą.

Skiedimas: šampūnas „Brilliant White“ yra labai koncentruotas. Naudokite 1 dalį šampūno iki 32 dalių drungno vandens. Pavyzdžiui, vidutinio dydžio augintiniui į tuščią buteliuką įpilkite 20 ml šampūno ir 640 ml drungno vandens, tada gerai pakratykite 10 sekundžių.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.