Always Your Friend Organic Brightness šampūnas (250ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

22.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!

Akinantis blizgesys ir gyvumas nuo pat pirmo plovimo. Organic Brightness šampūnas sukuria apsauginę mikroplėvelę ir išlaiko blizgesį kelias dienas. Idealiai tinka juodam, baltam, rudam ir sidabriniam (pilkui) kailiui. Sukurtas iš natūralių ekstraktų, skirtų odos ir plaukų drėkinimui. Suteikia plaukams unikalų natūralų blizgesį ir nuostabią tekstūrą, o plaukus apsaugo nuo dulkių ir blogo kvapo. Šampūno sudėtyje yra 92% natūralios kilmės ingredientų.

Naudojimas: Sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu. Kruopščiai masažuokite su šampūnu 5-10 minučių ir nuplaukite. Pakartokite procedūrą ir gerai nusausinkite šiltu rankšluosčiu. Jei įmanoma, naudokite ir plaukų džiovintuvą.

Skiedimas: iki 1:20. Organic Brightness šampūnas yra labai koncentruotas. Naudokite 1 dalį šampūno ir 20 dalių drungno vandens. Pavyzdžiui, vidutinio dydžio augintiniui į tuščią buteliuką įpilkite 30 ml šampūno ir 600 ml drungno vandens, tada gerai pakratykite 10 sekundžių.

Skirta: šunims, katėms, triušiams ir arkliams.

Neturime

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.