Always Your Friend Keratin Restore šampūnas (250ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

22.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Praturtinti ir sveiki plaukai su Keratin Restore šampūnu, atkuriančiu natūralią kailio būklę. Sukurta kietiems arba garbanotiems plaukams, tokiems kaip terjeras. Sumažina plaukų slinkimą ir atkuria pažeistus ar sausus plaukus, nuo pat pirmo plovimo padidina plaukų tvirtumą ir elastingumą. Malonaus orchidėjų kvapo. Šampūno sudėtį sudaro 95% natūralios kilmės ingredientų.

Siūlomi kailio tipai: dvigubas kailis, kietas kailis, ilgi plaukai, trumpi plaukai, šilkiniai plaukai, garbanoti plaukai.

Naudojimas: sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu. Kruopščiai masažuokite su šampūnu 5-10 minučių ir nuplaukite. Pakartokite gydymą ir gerai nusausinkite šiltu rankšluosčiu. Jei įmanoma, naudokite ir plaukų džiovintuvą.
Skiedimas: iki 1:20. Šampūnas Keratin Restore yra labai koncentruotas. Naudokite 1 dalį šampūno ir 20 dalių drungno vandens. Pavyzdžiui, vidutinio dydžio augintiniui į tuščią buteliuką įpilkite 30 ml šampūno ir 600 ml drungno vandens, tada gerai pakratykite 10 sekundžių.

Sukurta šunims, katėms, triušiams ir arkliams.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.