Always Your Friend Deep Cleaning šampūnas (250ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

22.95

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Profesionaliai naudojamas šampūnas ekologiškai odos priežiūrai. Sukurtas veiksmingai pašalinti nešvarumus ir kvapus, nepakenkiant odai / kailiui. Jis derinamas su visais „Always Your Friend“ šampūnais, pagerindamas jų veikimą.

Tinkami: visų tipų kailiui.
Skirta: šuniui, katei, triušiui, arkliui.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakti. Sudrėkinkite kailio paviršių drungnu vandeniu. Atskieskite šampūną iki 32:1. Kruopščiai įmasažuokite atskiestu šampūnu ir nuplaukite. Siekdami geriausių rezultatų, palikite iki 10 minučių, kad ekologiškas alavijas ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus suveiktų. Tada naudokite bet kurį „Always Your Friend“ šampūną, kad užbaigtumėte gydymą. Po plovimo gerai išdžiovinkite plaukų džiovintuvu.

Skiedimas: giliai valantis šampūnas yra labai koncentruotas ir gali būti skiedžiamas santykiu 32:1. Naudokite 1 dalį šampūno ir 32 dalis drungno vandens.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.