YENTO Mega Pin Slicker Brush šepetys, M dydis

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

20.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Yento Mega Pin Slicker Brush šepetys, M dydžio. Aukštos kokybės, ypač lengvas profesionalus šepetys su ilga, ergonomiško dizaino rankena. Šepetys sukurtas darbui su sunkiau šukuojamu kailiu. Dėl tvirtos pagalvėlės ir ypatingai ilgų, net 2.6 cm ilgio adatėlių, šepetys iššukuoja ilgą ir tankų kailį. Ypač lenkta šepečio forma leidžia dirbti sunkiai pasiekiamose vietose.

Šis šepetys yra itin efektyvus dirbant su sunkiai šukuojamu kailiu, dėl to norimą rezultatą galima pasiekti greičiau nei naudojant kitus šepečius.

Šunų šukavimo rekomendacijos:

Ilgaplaukiai šunys: švelniai šukuokite lengvais, ilgais judesiais nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų lūžinėjimo ir elektrinimosi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šukuokite kailį sluoksniais. Pradėkite nuo apatinio, atskirto sluoksnio, ranka prilaikydami viršutinius, nešukuotus plaukus. Šukuokite dalindami po sluoksnį, kol iššukuosite visą kailį.

Garbanoti šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, lengvais, ilgais judesiais.

Šiurkščiaplaukiai šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, jei norite pašalinti sąvėlas ir negyvus plaukus.

Po šukavimo šepečiu, retomis šukomis patikrinkite ar neliko sąvėlų.

Džiovinant šukuokite lengvais, ilgais judesiais plaukų augimo kryptimi ir prieš palukų augimo kryptį. Šukuokite lėtai, kad išvengtumėte kailio elektrinimosi. Jei kailis yra itin susivėles, iššukuokite sąvėlas kartu naudojant Show Tech Mat Buster sąvėlų pjaustyklę. Siekiant išvengti sąvėlų susidarymo, reguliariai maudykite augintinį, naudokite kondicionierių ir šukuokite kailį kiekvieną dieną.

Liko 1

Savybės: Dydis: M Rankenos ilgis: 11 cm Adatėlių ilgis: 2.6 cm Visas ilgis: 17 cm Plotis: 10.5 cm

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.