YENTO Comb šukos kirpimui/ šukavimui, 23cm

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

33.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Yento Special Scissoring Comb šukos kailio kirpimui. Profesionalios, itin aukštos kokybės šukos turi plonus dantukus, kurių pagalba yra puikiai atskiriamas kailis, suteikiama apimties ir paruošiama sklandžiam bei tiksliam kirpimui. Šukos yra sukurtos profesionaliam naudojimui, idealiai atskiria ir atkelia kailį, jų pagalba kailio kirpimas tampa lengvas ir efektyvus.

Yento Special Scissoring Comb šukos kailio kirpimui yra 23 cm ilgio su 32 mm ilgio dantukais. Viena pusė šukų yra tanki, kita reta. Šukos padengtos kokybiška nikelio danga. Šios ilgesnės šukos puikiai subalansuotos ilgam, tankiam kailiui. Rekomenduojamos standartiniams pudeliams, keribliūterjerams, rusų terjerams ir kitiems.

Savybės: Dantukų ilgis: 3.2 cm Ilgis:  23 cm

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.