SHOW TECH Tuffer Than Tangles minkštas šepetys ilgais dantukais

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

15.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Show Tech Tuffer Than Tangles minkštas šepetys ilgais dantukais. Profesionalus šepetys su ilga, ergonomiška rankena ir lenkta darbine dalimi, leidžia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Unikali pagalvėlė ir lenktos adatėlės daro šį šepetį nepakeičiamu. Tuffer Than Tangles sukurtas intensyviam darbui, efektyviai iššukuoja sąvėlas ir itin tankų kailį. Šepetys yra itin lengvas ir ergonomiškas, siekiant sumažinti rankų ir riešo nuovargį intensyviai dirbant. Adatėlės yra itin tvirtos, tačiau lanksčios, todėl efektyviai šukuoja tankų kailį jo nepažeisdamos. Dėl profesionalumo ir aukštos kokybės, Show Tech Tuffer Than Tangles šepečiai yra itin vertinami gyvūnų kirpėjų ir veisėjų.

Kaip išsirinkti Show Tech Tuffer Than Tangles šepetį:

Tuffer Than Tangles Regular – šepečiai su rožine pagalvėle yra dviejų dydžių (M ir L). Skirti iššukuoti sąvėlas. Tinka visų veislių šunims. M dydis rekomenduojamas mažoms ir vidutinėms veislėms, L dydis – didelėms veislėms.

Tuffer Than Tangles kietas šepetys ilgais dantukais – šepetys su juoda pagalvėle yra skirtas šukuoti tankų, storą ir garbanotą kailį.

Tuffer Than Tangles minkštas šepetys ilgais dantukais – šepetys pilka pagalvėle yra skirtas ilgaplaukiams, lepaus ir lengvai pažeidžiamo kailio šunims. Puikiai tinka jauniems šuniukams ir parodiniams šunims.

Neturime

Savybės: Rankenos ilgis: 10.5 cm Adatėlių ilgis: 2.2 cm Visas ilgis: 16 cm Svoris: 55 g

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.