PETUXE šampūnas apimčiai

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

13.0090.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Petuxe Volume apimties suteikiantis šampūnas šunims ir katėms. Šampūnas sustiprina plauką, suteikia apimties, reikiamą kailio tekstūrą ir spindesį. Šampūnas puikiai valo kailio nešvarumus nepažeisdamas natūralios plauko struktūros. Išmaudžius, augintinio kailis kvepia ilgai išliekančiu, tik Petuxe produktams būdingu maloniu aromatu. Šampūnas yra 100% veganiškas, be parabenų, silikonų, druskų, sulfatų ir dažiklių.

Savybės:
  • Volume šampūnas pakelia plaukus nuo šaknų ir suteikia apimties;
  • Šampūnas valo kailio nešvarumus nepažeisdamas natūralios plauko struktūros;
  • Šampūno pH yra pritaikytas gyvūnų odos specifiniams poreikiams;
  • Palengvina garbanotų augintinių šukavimą;
  • Palieka malonų, ilgai išliekantį aromatą.
Rekomenduojama naudoti Pudeliams, Garbanotiesiems bišonams, Špicams, Bobteilams ir kitiems garbanoto kailio augintiniams. Taip pat tinka šiurkščiakailiams. Ingredientai:
  • Petuxe Volume šampūnas yra sukurtas remiantis natūraliais ingredientais;
  • Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, dažiklių, silikonų ir druskų;
  • Sudėtyje esantis keratinas stiprina plaukus;
  • Šampūnas yra praturtintas vitaminu E, siekiant išryškinti natūralų šunų ir kačių kailio žvilgesį;
  • Vitaminas B5 atgaivina ir drėkina kailį.
Petuxe šampūnas yra 100% veganiškas, netestuotas su gyvūnais ir draugiškas aplinkai. Naudojimo instrukcija Šis šampūnas yra profesionali koncentruota priemonė, kurią galima skiesti ar naudoti neskiestą ant sudrėkinto augintinio kailio. Rekomenduojamas skiedimas: 1:3 Atskieskite 1 dalį šampūno su 3 dalimis šilto vandens. Skiedžiant, gerai sumaišykite su vandeniu. Gausiai sudrėkinkite augintinio kailį šiltu vandeniu. Pilkite praskiestą šampūną ant augintinio kailio skirtingose zonose – pradedant kojomis, pereinant prie kūno ir baigiant galva. Priemonę gerai įmasažuokite į kailį. Nuskalaukite šiltu vandeniu. Jei reikia, pakartokite.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.