PETUXE šampūnas vandens šunims

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

13.0090.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Petuxe For Water Dogs tekstūros suteikiantis šampūnas šunims. Specialiai sukurtas ypatingos priežiūros reikalaujantiems garbanoto arba į dredus linkusio formuotis kailio šunims: visoms Vandens šunų veislėms, Barbetams, Pumiams, Puliams, Komandorams, Bergamo aviganiams ir kitiems. Šampūnas intensyviai drėkina unikalų kailį ir padeda formuoti garbanas. Efektyviai valo nešvarumus ir atgaivina kailį. Sudėtyje esantys vitaminai E ir B5, vynuogių sėklų aliejus ir augalinės kilmės biopolimerai drėkina ir suteikia kailui natūralią tekstūrą. Išmaudžius, augintinio kailis kvepia ilgai išliekančiu, Petuxe produktams būdingu, maloniu aromatu. Šampūnas yra 100% veganiškas, be parabenų ir silikonų.

Savybės:
  • Šampūnas suteikia kailiui tekstūros ir puoselėja augintinių garbanas;
  • Giliai valantis šampūnas, specialiai sukurtas šunims, kurių kailis ypač linkęs kaupti nešvarumus;
  • Šampūnas intensyviai drėkina ir atgaivina kailį;
  • Šampūno pH yra pritaikytas gyvūnų odos specifiniams poreikiams;
  • Palieka malonų, ilgai išliekantį aromatą.
Ingredientai:
  • Petuxe šampūnas yra sukurtas remiantis natūraliais ingredientais;
  • Vynuogių sėklų aliejus drėkina kailį;
  • Augalinės kilmės biopolimerai suteikia kailiui natūralią tekstūrą;
  • Šampūnas yra praturtintas vitaminais E ir B5, siekiant sustiprinti ir atgaivinti kailį.
Petuxe šampūnas yra 100% veganiškas, netestuotas su gyvūnais ir draugiškas aplinkai. Naudojimo instrukcija Šis šampūnas yra profesionali koncentruota priemonė, kurią galima skiesti ar naudoti neskiestą ant sudrėkinto augintinio kailio. Rekomenduojamas skiedimas: 1:3 Atskieskite 1 dalį šampūno su 3 dalimis šilto vandens. Skiedžiant, gerai sumaišykite su vandeniu. Gausiai sudrėkinkite augintinio kailį šiltu vandeniu. Pilkite praskiestą šampūną ant augintinio kailio skirtingose zonose – pradedant kojomis, pereinant prie kūno ir baigiant galva. Priemonę gerai įmasažuokite į kailį. Nuskalaukite šiltu vandeniu. Jei reikia, pakartokite. Geriausiems rezultatams pasiekti, rekomenduojama kartu naudoti Petuxe For Water Dogs nenuplaunamą kondicionierių. Svarbu: saugokite, kad nepatektų į akis, ausis ir kitas jautrias vietas. Jei taip atsitiktų, nedelsiant praplaukite drungnu vandeniu. Laikymas: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Pagaminta Ispanijoje.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.