Pozityvus groomingas: nepriekaištinga išvaizda be streso

Pozityvus groomingas – tai ilgametę darbo patirtį turinčios kirpyklos „Stilinga letenėlė“ sukurtas ir puikiai pasiteisinęs metodas, kuris leidžia augintiniams atlikti SPA procedūras be streso ir įtampos.

Ne paslaptis, kad daugeliui augintinių grožio procedūros kelia stresą ir baimę. Nepažįstama erdvė ir žmonės, neįprasti garsai, kvapai ar net apšvietimas gali dirginti bet kurio, o ypač jautresnio šuns pojūčius. Ir nors laikui bėgant augintiniai, reguliariai lankydamiesi kirpykloje ima jaustis patogiai, kai kuriems jautresnio charakterio šunims ar katėms ši patirtis visada kelia stresą.

Esame įsitikinę, kad gyvūnas, išėjęs iš kirpyklos, neturi būti įbaugintas, neramus ar net traumuotas. Manome, kad posakis „grožis reikalauja aukų“ yra klaidingas, o tam, kad Jūsų gyvūnas atrodytų nepriekaištingai, jis neturėtų kankintis ir jausti diskomfortą.

Atsižvelgdama į poreikį gyvūnus apsaugoti nuo streso, kirpykla „Stilinga letenėlė“ sukūrė ir ištobulino pozityvaus groomingo metodą, leidžiantį kailio ir nagų priežiūros procedūras atlikti nesukeliant augintiniui baimės.

Taigi, kaip pozityvus groomingas yra ypatingas?​

Pateikiame Jums 5 svarbiausius pozityvaus groomingo aspektus, leidžiančius „Stilingos letenėlės“ meistrams pasiekti maksimalių rezultatų:

  1. Didžiausias dėmesys – emocinei gyvūno gerovei. Tam, kad gyvūno reakcija į kirpimą, maudymą ir šukavimą būtų teigiama, „Stilingos letenėlės“ šunų priežiūros filosofija yra paremta įsipareigojimu naudoti pozityvius, atlygiu grįstus metodus. Kiekvieno apsilankymo metu nuo pat šuns įžengimo pro duris sutelkiame visą dėmesį į gyvūno streso požymius (nesvarbu, koks mažas tas stresas bebūtų) ir imamės veiksmų jam sumažinti.
  2. Procedūras atlieka patyrę, kantrūs ir jautrūs specialistai.Pozityvus groomingas“ paremtas ilgamete darbo su gyvūnais patirtimi. Mūsų įgudę kirpėjai atlikdami tikslius judesius šunis kerpa greitai, neleisdami gyvūnams patekti į stresinę būseną. Procedūros atliekamos stengiantis su gyvūnu užmegzti ryšį ir įgyti jo pasitikėjimą, todėl jau po kelių vizitų lankymasis kirpykloje Jūsų šuniui tampa malonia patirtimi.
  3. Su gyvūnais dirbama tam pritaikytoje patalpoje. Pozityvaus groomingas atliekamas kirpyklos patalpose, kurios Jūsų augintiniui yra jaukios, higieniškos ir patogios. Garsai, kvapai, apšvietimas gali turėti įtakos šuns savijautai kirpimo metu, todėl mūsų salonuose kiekviena kirpimo proceso detalė yra apgalvota, kad Jūsų augintiniui būtų užtikrintas kuo didesnis komfortas.
  4. Priežiūros procedūros atliekamos atsižvelgiant į individualius Jūsų augintinio poreikius. Nėra dviejų vienodų šunų, kai kalbama apie baimes ir streso dirgiklius groomingo metu. Vieni šunys labiau bijo maudymo, kiti – kailio džiovinimo ar nagų priežiūros. Mūsų kirpėjas atkreipia dėmesį į pačius jautriausius niuansus ir esant poreikiui, tam, kad atlieptų individualius Jūsų šuns poreikius ir užtikrintų komfortą, koreguoja procedūrų atlikimo techniką ir tempą.
  5. Mūsų kirpėjai šeimininkams visada pataria, kaip geriausia pasirengti procedūroms. Pozityvaus groomingo susitikimų tikslas yra procedūrų metu padėti Jūsų šuniui įveikti baimę ir stresą. Todėl mes visada patariame, kaip geriausiai pasirengti groomingui ir kaip gyvūną paskatinti pakeliui į kirpyklą ar grįžus namo.

Atminkite, kad stresą ir nerimą groomingo metu labai padeda sumažinti nuolat atliekamos procedūros. Reguliarūs vizitai ir kailio priežiūros rutina labai padeda šunims apsiprasti prie aplinkos ir kirpėjo bei lengviau atsipalaiduoti. Turime ne vieną klientą, kuris po kelių reguliarių apsilankymų pradėjo vonios malonumus mėgti panašiai, kaip pasivaikščiojimus parke!

Svarbu paminėti ir tai, kad kuo anksčiau su savo šunimi pradėsite lankytis kirpykloje, tuo pozityvesnę patirtį Jūsų augintiniui galėsime sukurti. Neretai yra sutinkamas klaidingas įsitikinimas, kad groomingo procedūros yra skirtos tik suaugusiems šunims, pamirštant, kad geriausiai socializuojasi 2,5–3,5 mėn. amžiaus šunys. Būtent šiuo šuniuko gyvenimo etapu būtina pradėti kurti pozityvias asociacijas su jį supančia aplinka, veterinarijos gydytojais, dresūra ir žinoma – kirpykla.

„Stilingos letenėlės“ kolektyvas pasitikdamas kiekvieną augintinį su dideliu rūpesčiu ir pasiryžimu sukurti pozityvią patirtį, siekia, kad kirpimas patiktų Jums ir Jūsų šuniui. Atveskite savo augintinį, o mes pažadame pasirūpinti, kad Jūsų šuo jau nuo pirmų vizitų kirpyklą sietų ne su stresu, o pramoga.

Taip pat skaitykite