Kodėl svarbu, kad Jūsų šuo būtų kerpamas profesionaliai?

Profesionali gyvūno kailio ir nagų priežiūra yra svarbi ne tik dėl estetikos, bet ir siekiant užtikrinti augintinio sveikatą. Tinkamai ir reguliariai atliekamos groomingo procedūros sumažina odos ligų riziką ir žymiai pagerina kailio ir nagų būklę.

Nors dalis šunų savininkų renkasi savo keturkojus kirpti namuose, patikėję savo šunį profesionalui sutaupysite daug laiko ir energijos. Šuns kirpimas namuose gali virsti dideliu iššūkiu. Laiko ir pinigų pareikalaus įrankių ir priemonių įsigijimas bei tam nepritaikytos darbo aplinkos sutvarkymas po procedūrų. Tuo tarpu patyręs meistras, turėdamas reikiamas žinias, patirtį bei sąlygas, Jūsų augintiniu gali pasirūpinti kur kas geriau nei tai galėtumėte atlikti Jūs namų sąlygomis. Taigi, patikėję savo augintinį specialistui neapsikrausite su augintinio kirpimu susijusiais rūpesčiais ir galėsite džiaugtis nepriekaištinga šuns išvaizda.

Taigi, patikėję savo augintinį specialistui neapsikrausite su augintinio kirpimu susijusiais rūpesčiais ir galėsite džiaugtis nepriekaištinga šuns išvaizda.

Esant nerimui, kad Jūsų augintinis procedūrų metu gali patirti stresą, siūlome rinktis mūsų pozityviu groomingu paremtas SPA paslaugas. „Stilingoje letenėlėje“ ypatingai didelis dėmesys skiriamas augintinio atsipalaidavimui ir gerai savijautai, todėl kirpykloje Jūsų šuojausis kaip namuose.

Jei vis dar abejojate, pateikiame 5 priežastis, kodėl savo augintinį verta patikėti profesionaliam kirpėjui:
  1. Naudojami profesionalūs, aukščiausios kokybės įrankiai. Labai svarbu, kad procedūros būtų atliekamos naudojant specialius įrankius. Namuose netinkamai naudojant kailio ar nagų kirpimo įrankius, galima sukelti pavojų gyvūno sveikatai (pavyzdžiui, netyčia gyvūnui įkirpti, pažeisti odą ar nagus).
  2. Parenkamos specialios skirtingų veislių šunims pritaikytos kosmetikos priemonės. Patyrę meistrai įvertins Jūsų gyvūno kailio būklę ir parinks tinkamiausias priemones.
  3. Keturkojis yra tinkamai išmaudomas ir išdžiovinamas. Vizito kirpykloje metu gyvūnas yra švariai išmaudomas, iššukuojamas, o kailis – gerai išdžiovinamas.
  4. Procedūros metu tinkamai nukerpami keturkojo nagai. Kirpykloje yra sutvarkomi šuns nagai, ką dažnu atveju šeimininkams patiems yra sunku tinkamai padaryti.
  5. Kirpykloje gyvūnas apkerpamas greičiau. Dėl kirpėjo įgūdžių visa procedūra trunka mažiau laiko nei namų sąlygomis, o tai teigiamai veikia augintinio savijautą. Taip pat patyręs meistras Jūsų augintinį apkirps atsižvelgdamas į jo kailio struktūrą, veislę, todėl apkirptas gyvūnas atrodys nepriekaištingai.
Taip pat skaitykite