Always Your Friend Activator serumas (250ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

36.50

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!

Activator Serum yra natūralus ir efektyvus serumas, padedantis įveikti dažniausiai žinomas odos ligas. Koloidinis sidabras naikina bakterijas, mieliagrybį ir bakterijas sukeliančias blogą kvapą ir odos problemas. Galingų eterinių aliejų mišinys skatina plaukų augimą ir veiksmingai palengvina naminių gyvūnėlių odos sudirgimą, sausumą, niežėjimą, mieliagrybį, odos uždegimą, įtrūkusią odą, alergiją blusoms, dermatitą ir kitas odos ligas. Puikus natūralus serumas daugeliui odos ligų.

– Padeda skatinti plaukų augimą
– Kovoja su bakterijomis, mielių infekcijomis ir virusais
– Veiksmingas nuo daugelio žinomų odos ligų
– Pašalina blogą kvapą

Tinka šunims, turintiems odos problemų ir blogo kvapo.

Geriausia laikyti tamsioje vietoje.

Užpurkškite ant reikiamos vietos ir švelniai masažuokite, kol losjonas susigers. Kartokite procedūrą trumpais intervalais (2 kartus per dieną), kol problema bus išspręsta.

Išsamesnės naudojimo instrukcijos: įsitikinkite, kad šuo yra švarus. Geriausias naudoti po maudymo su Derma Revitalize šampūnu. Purškite ant daugkartinio naudojimo arba vatos diskelio (arba vatos) ir švelniai masažuokite pažeistą odą arba Purškite tiesiai ant odos ir švelniai masažuokite, kol losjonas susigers.

Norėdami gauti geresnių rezultatų, naudokite kartu su kitais Derma Revitalize linijos produktais.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.