Show Tech Pro Blades peiliukas kirpimo mašinėlėms #40, 0.25 mm

Gamintojas:

Papildoma informacija

34.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Show Tech Pro Blades Snap-On peiliukas kirpimo mašinėlėms. Aukščiausios kokybės kirpimo mašinėlių peiliukas yra pagamintas iš anglies plieno ir padengtas chromo danga, kuri apsaugo peiliuką nuo rūdžių. Plienas yra kaitinamas ir grūdinamas šaltyje, kad ašmenys ilgiau išliktų aštrūs. Peiliukai yra atskirai pagalandami patyrusių meistrų.

Show Tech Pro Blade profesionalūs kirpimo mašinėlių peiliukai yra puikus pasirinkimas gyvūnų kirpėjams. Peiliukai tinkami daugumai profesionalių gyvūnų kirpimo mašinėlių: Heiniger Saphir, Opal, Oster A5/A6, Andis AG/AGC/AGR, Wahl KM2/5/10 ir Aesculap Fav5.

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame kartu naudoti Show Tech Blade Guard purškiamą peiliukų priežiūros priemonę ir Show Tech Instant Ice peiliukų vėsinimo priemonę.

Neturime

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.