Always Your Friend Calestial kondicionierius (235ml)

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

Always Your Friend

29.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!

Intensyvi drėkinamoji procedūra sausiems plaukams naudojant natūralius ingredientus. Su novatoriška organinio alavijo, ekologiškų cukranendrių pagrindu pagamintų minkštinamųjų medžiagų ir pažangių plaukų atkūrimo molekulių sudėtimi. Prasiskverbia į plauko žievę ir atkuria plaukų pluoštus iš vidaus. Suteikia puikų blizgesį, atkuria plaukams švelnumą ir stiprumą. Specializuotas siekiant kuo geresnio kailio paruošimo prieš ir po pasirodymų. Puikūs rezultatai nuo pirmo naudojimo. Galima naudoti dažnai.

Naudojimas: naudokite jį iki 10:1 praskiedimo arba neskiestą labai matiniams arba pažeistiems kailiams ir šlapiam šukavimui. Užtepus leiskite pastovėti ant kailio 5-10 minučių, tada gerai nuplaukite.
Praskieskite santykiu 20:1 ir naudokite kaip nenuplaunamą purškiklį kasdieniniam kailio šukavimui, atstatymui ir drėkinimui arba purškite kelias minutes prieš pasirodymą.

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.