Joyzze RAPTOR kirpimo mašinėlė

Gamintojas:

Papildoma informacija

Gamintojas

449.00

Esate kirpėjas/-a? Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus/ didmenos kainas kaip registruotas narys!
Joyzze™ Raptor kirpimo mašinėlė yra sukurta su didelio našumo išmaniuoju bešepetėliu varikliu, kuris siekia iki 3800 SPM galią. Ši 3-jų greičių galinga, bet tuo pačiu ir lengva mašinėlė yra pritaikyta patogiam bei sklandžiam darbui. 

Joyzee Raptor baterijos įkrovimo laikas yra 80 min., o veikimo – netgi iki 240 min. Mašinėlė sukurta maloniam darbui su tylesniu veikimu, garsas siekiantis ne daugiau nei 70dB. 

Šiame RAPTOR kirpimo mašinėlės rinkinyje rasite: kirpimo mašinėlę, #10 kirpimo galvutę, papildomą bateriją, įkrovimo stotelę, valymo šepetėlį bei aliejuką, o visas rinkinys atkeliauja patogiame bei patraukliame lagaminėlyje. 

Kosmetikos produktai ir priežiūros priemonės yra išsiunčiamos per 1 – 3 d.d., išimtis gali būti taikoma produktams, kurių skiltyje yra paminėtas kitas pristatymo terminas.

Rankų darbo aksesuarų gamybos terminas trunka 3 – 7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir iškart yra išsiunčiami Pirkėjo pasirinktu būdu.

Pristatymas Lietuvoje, įsigijus prekių už 150 EUR ar daugiau, yra nemokamas (paštomatu).

Prekių krepšeliui, nesiekiančiam 150 EUR vertės, yra taikomas 3 EUR mokestis siuntai paštomatu, siunčiant su kurjeriu – 6 EUR.